Sjoerd Van der Laan
Sjoerd Van der Laan

Sjoerd Van der Laan

Trainer in Lean en Kwaliteitsmanagement

Het geeft veel voldoening om kwaliteitsmanagers en lijnmanagers te ondersteunen in hun leerproces. De ontwikkeling van hun competenties, kennis en vaardigheden zijn essentieel om plezier in het werk te vinden en de organisatie te versterken. 

Kwaliteitsmanagement is een fascinerend vakgebied. Het is de kunst om continu en op tijd perfecte producten voor klanten te produceren, maar dat gaat niet vanzelf. Procesproblemen, productfouten of wachttijden leiden regelmatig tot frustraties, hoge kosten en te late leveringen. Het gevolg is vaak dat oplossingen in de verkeerde richtingen worden gezocht met als gevolg dat bureaucratie ontstaat. Tijdens onze trainingen en opleidingen helpen we de deelnemers hun werk in te richten, technieken op de juiste manier toe te passen en leiding te geven aan verbeterprocessen. Ben je geïnteresseerd en wil je jezelf verbeteren in de uitvoering van je werk? Doe dan met ons mee en kies de opleiding of training die je nodig hebt. 

Iets geleerd van Sjoerd Van der Laan?

Heb je een training, opleiding of cursus gevolgd bij Sjoerd Van der Laan? Help anderen en deel je ervaring op Springest!

Als dank doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Deel je ervaring
Deel je ervaring

Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.