Stemmen tellen 6 april 2016 - Voor stembureauleden en stemmentellers in uw gemeente, conform Toolkit, Referendum op 6 april 2016
Beschrijving
De online training 'Stemmen tellen 6 april 2016' is bestemd voor de mensen die door een gemeentelijke dienst aangewezen zijn om te assisteren bij het tellen van de stemmen na het Referendum op 6 april 2016. Dit referendum wordt gehouden nadat 'Geenpeil' onder de Nederlandse bevolking een actie op touw heeft gezet. Voor gemeentelijke diensten kan deze online training geleverd worden op basis van een offerte.
De online training 'Stemmen tellen 2016' informeert u op een systematische manier over de meest recente regelgeving en instructies voor het uitvoeren van een 18-stappenplan, gebaseerd op de Toolkit Stembureau-instructie van de Rijksoverheid, dat officieel geldt voor personen die door de g…
Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
De online training 'Stemmen tellen 6 april 2016' is bestemd voor de mensen die door een gemeentelijke dienst aangewezen zijn om te assisteren bij het tellen van de stemmen na het Referendum op 6 april 2016. Dit referendum wordt gehouden nadat 'Geenpeil' onder de Nederlandse bevolking een actie op touw heeft gezet. Voor gemeentelijke diensten kan deze online training geleverd worden op basis van een offerte.
De online training 'Stemmen tellen 2016' informeert u op een systematische manier over de meest recente regelgeving en instructies voor het uitvoeren van een 18-stappenplan, gebaseerd op de Toolkit Stembureau-instructie van de Rijksoverheid, dat officieel geldt voor personen die door de gemeentelijke overheid zijn benoemd tot stemmenteller. De training bestaat uit 1 module en een eindtoets.Wanneer u slaagt voor deze toets, ontvangt u op korte termijn een op naam gesteld certificaat als bewijs van succesvolle deelname.
Duur
De e-learning 'Referendum 2016' voor stembureauleden duurt ongeveer 25 minuten.
Doelgroep
De online training 'Referendum 2016' is bestemd voor stemmentellers.
Lesmaterialen
De cursus 'Stemmen tellen 6 april 2016 - Voor stembureauleden en stemmentellers in uw gemeente, conform Toolkit, Referendum op 6 april 2016' bestaat uit:
- VideoCollege
- E-Book
Toetsing
De cursus 'Stemmen tellen 6 april 2016 - Voor stembureauleden en stemmentellers in uw gemeente, conform Toolkit, Referendum op 6 april 2016' wordt afgesloten met een eindtoets. De eindtoets bestaat uit meerkeuzevragen.
Certificaat
Als je slaagt voor de eindtoets, ontvang je per e-mail een gewaarmerkt certificaat.
De garanties van Icademy
- De meest effectieve manier van leren door een combinatie van beeld, geluid en interactiviteit.
- Leer in 20% van de tijd 80% van wat je echt moet weten; vandaag leren = vandaag doen.
- Begin direct en studeer waar en wanneer je maar wilt.
- Slaag voor de toets en je ontvangt een gewaarmerkt certificaat.
- Maximaal leerrendement tegen minimale kosten.
Wij zijn er van overtuigd dat je bij Icademy de beste e-learningcursus tegen de beste prijs krijgt. Daarom geven we je je geld terug als je kunt aantonen dat je bij een andere opleider een soortgelijke e-learningcursus hebt gevolgd met een betere prijs/kwaliteitsverhouding.
Het enige wat je hoeft te doen is het aanvraagformulier volledig invullen en dit samen met de factuur en het certificaat van de andere cursus naar ons toe sturen. Je ontvangt dan binnen twee weken je geld terug. Klik hier om gebruik te maken van de Geld Terug Garantie.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.