Certified Ethical Hacker (CEH)
Startdata en plaatsen
placeCentraal in het land 1 feb. 2021 tot 5 feb. 2021 |
placeCentraal in Nederland 1 mrt. 2021 tot 5 mrt. 2021 |
placeCentraal in Nederland 29 mrt. 2021 tot 2 apr. 2021 |
placeCentraal in Nederland 3 mei. 2021 tot 7 mei. 2021 |
placeCentraal in Nederland 7 jun. 2021 tot 11 jun. 2021 |
placeCentraal in Nederland 5 jul. 2021 tot 9 jul. 2021 |
Beschrijving
Ethisch hacken
Een ethical hacker is een professional die de denk- en werkwijze van hackers kent en gebruikt om systemen of netwerken te beveiligen. Na het identificeren van zwakheden, gebruikt een ethical hacker zijn vaardigheden om de organisatie veilig te stellen. Na deze training weet u hoe kwaadwillende hackers, sniffers en phishers proberen in te breken in uw organisatie. Door hun wapens te leren gebruiken, wordt uw verdedigingsstrategie intelligenter.
CEH v10 – gelanceerd in maart 2018
In CEH v10 zijn de achttien reeds bestaande modules aangepast en geactualiseerd waarbij o.a. recent ontdekte ransomware, IoT botnets, Android Malware en Banking/Financial Malware aan het materiaal…

Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
Ethisch hacken
Een ethical hacker is een professional die de denk- en werkwijze
van hackers kent en gebruikt om systemen of netwerken te
beveiligen. Na het identificeren van zwakheden, gebruikt een
ethical hacker zijn vaardigheden om de organisatie veilig te
stellen. Na deze training weet u hoe kwaadwillende hackers,
sniffers en phishers proberen in te breken in uw organisatie. Door
hun wapens te leren gebruiken, wordt uw verdedigingsstrategie
intelligenter.
CEH v10 – gelanceerd in maart 2018
In CEH v10 zijn de achttien reeds bestaande modules aangepast en geactualiseerd waarbij o.a. recent ontdekte ransomware, IoT botnets, Android Malware en Banking/Financial Malware aan het materiaal zijn toegevoegd. Daarnaast bevat de CEH v10 training twee volledig nieuwe modules over Vulnerability Analysis en IoT Hacking.
Het materiaal is uitgebreid met opkomende aanvalsvectoren op het gebied van Cloud, Artificial Intelligence en Machine Learning en er is meer aandacht voor Malware Analytics waarbij met behulp van Reverse Engineering kan worden nagegaan wat de herkomst is van specifieke malware, welke functionaliteit deze heeft en wat de potentiële impact zal zijn.
In CEH v10 maakt u kennis met ruim 270 verschillende aanvalstechnieken waarbij u toegang krijgt tot 140 labs waarin deze aanvallen kunnen worden nagebootst. Hiertoe staan 2200 tools tot hun beschikking plus ruim 40GB aan extra aanvullend materiaal.
De CEH v10 iLabs labomgeving is vernieuwd met virtuele toegang tot o.a. Windows Server 2016 en Windows 10 inclusief domain controller, firewalls en kwetsbare web applicaties.
Een onafhankelijke security training
De Certified Ethical Hacker (CEH) training is de meest actuele en diepgaande security training in zijn soort en is platform- en productonafhankelijk. De opleiding wordt afgesloten met het CEH examenvan EC-Council. Het CEH certificaat staat internationaal bekend als een waardevolle aanvulling op Microsoft, Cisco of Linux certificaten.
Werkwijze
De CEH opleiding is zeer intensief en is gericht op begripsvorming en praktijkervaring. U ontvangt een studiekit bestaande uit een grote hoeveelheid theoretische en praktische tools (10 GB). U werkt in een interactieve omgeving waarin u leert scannen, testen, hacken en veiligstellen. Elke module wordt afgesloten met een uitleg hoe de behandelde stof toepasbaar zou zijn in een penetratietest. De opzet van deze training is zoveel mogelijk hands-on.
Doelgroep
De CEH training is bedoeld voor systeem- en netwerkbeheerders,
testprofessionals, applicatiebeheerders, webbeheerders, IT
managers, security managers en IT auditors die de
beveiligingsproblematiek offensief willen aanpakken door te leren
denken en werken als een hacker. Deze training is ook voor
technisch management zeer interessant.
Voorafgaand aan de training tekent u een overeenkomst waarin u
aangeeft geen misbruik te zullen maken van de opgedane kennis of de
ontvangen tools.
Voorkennis
In principe heeft u geen voorkennis nodig om aan de CEH training te kunnen deelnemen. Enige kennis van IT security is echter wel een pré. De voorkennis hangt af van de vraag waarom u de CEH training wilt volgen. Wanneer u de training wilt volgen ter verbreding of verdieping van uw IT security kennis of awareness, dan heeft u geen specifieke voorkennis nodig. Wanneer u van plan bent om na de CEH training op zelfstandige basis penetratietesten uit te voeren, dan is dit zonder voorkennis/technische achtergrond niet mogelijk. Tijdens het intakegesprek, voorafgaand aan de training, zal de trainer gericht advies geven over uw individuele voorbereiding.
Examen en certificering
Het Engelstalige CEH examen wordt afgenomen op de laatste dag van de training. Wanneer u slaagt, ontvangt u de internationaal erkende CEH certificering van EC-Council.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.