Verpleegkundige M&G profiel Jeugdverpleegkundige
"De opleiding Jeugdverpleegkundige nieuwe stijl bij Avans+ heeft me het afgelopen anderhalf jaar veel moois gebracht.
Ik ben in 1981 afgestudeerd aan de H.B.O.-V. in Nijmegen, heb ruim 30 jaar ervaring in de JGZ. Al heb ik met regelmaat congressen en korte scholingen gevolgd, ik merkte dat ik betreffende de zorg voor de jeugd het overzicht en de ontwikkelingen wat kwijt raakte.
Ik neem sinds 2014 vanuit mijn moederorganisatie deel in het kernteam Centrum voor Jeugd en Gezin in de gemeente waar ik werk. Ik had behoefte aan een boost, een update van hoe ik als jeugdverpleegkundige wil en kan werken. Deze Post HBO opleiding heeft me dit alles geboden: ik heb nieuwe kennis en vaardigheden aangereikt gekregen waarmee ik nu zekerder en deskundiger in het werk sta. De lessen zijn zeer praktijkgericht en geven diepgang aan het vak van jeugdverpleegkundige. Achtergronden en ontwikkelingen worden uitgediept, met alle ruimte voor interactie met medeleerlingen. Zeker nu met de transities zeer leerzaam, in elke gemeente zijn andere, ook inspirerende ontwikkelingen gaande. Ik kan mijn vak weer goed verkopen, zeker nu samenwerking met ketenpartners in de zorg steeds belangrijker wordt.
De opleiding bood me een mooie combi om me professioneel en persoonlijk verder te ontwikkelen.
Het maken van de werkstukken na elke module kostte me meer tijd dan aangegeven in de brochure. Mijn leeftijd (57) en het 'lang niet meer gestudeerd hebben' zijn hierbij van invloed geweest. Deze opleiding is zeker de moeite waard als je van je vak houdt en met de tijd mee wilt gaan om er een mooie en waardevolle invulling aan te blijven geven.
" - 28-07-2015 09:41
"De opleiding Jeugdverpleegkundige nieuwe stijl bij Avans+ heeft me het afgelopen anderhalf jaar veel moois gebracht. Ik ben in 1981 afgest… alles lezen - 28-07-2015 09:41
