Thuisstudie - monteur koudetechniek
Beschrijving
De cursus is bedoeld voor medewerkers van koeltechnische bedrijven die om verschillende redenen niet in staat zijn de reguliere MBO opleiding bij GO° of een van de ROC’s te volgen, maar wel behoefte hebben aan belangrijke koeltechnische kennis. Daarnaast is de cursus ook bedoelt voor diegene die geïnteresseerd zijn in koudetechniek, de kennis van deze techniek willen vergroten of een loopbaan in de koudetechniek overwegen.
Hoe het werkt? Een kandidaat, of de werkgever van een kandidaat meldt zich aan via de website. Na betaling van (een deel) van de studiekosten ontvangt de kandidaat een inlogcode waarna het lesmateriaal digitaal beschikbaar komt. Kandidaten die liever werken met een papier…
Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
De cursus is bedoeld voor medewerkers van koeltechnische bedrijven die om verschillende redenen niet in staat zijn de reguliere MBO opleiding bij GO° of een van de ROC’s te volgen, maar wel behoefte hebben aan belangrijke koeltechnische kennis. Daarnaast is de cursus ook bedoelt voor diegene die geïnteresseerd zijn in koudetechniek, de kennis van deze techniek willen vergroten of een loopbaan in de koudetechniek overwegen.
Hoe het werkt? Een kandidaat, of de werkgever van een kandidaat meldt zich aan via de website. Na betaling van (een deel) van de studiekosten ontvangt de kandidaat een inlogcode waarna het lesmateriaal digitaal beschikbaar komt. Kandidaten die liever werken met een papieren werkboek kunnen die aanvragen. De toetsen worden altijd digitaal aangeboden en ter beoordeling digitaal retour gestuurd.
De kandidaat ontvangt informatie over de werkwijze, de manier van insturen van correctiewerk en over de wijze van toetsen en examineren. Telkens na 5 hoofdstukken volgt er een toets over de afgelopen 5 hoofdstukken. Pas na het afsluiten van de toets met een voldoende, krijgt de kandidaat toegang tot de volgende 5 hoofdstukken. De gehele studie bestaat uit 30 hoofdstukken die door een gemiddeld student met voldoende inzet binnen één jaar kan worden afgerond.
Bijzonderheden
Regelmatig worden er praktijktrainingen georganiseerd waar de kandidaat de mogelijkheid krijgt om onder toezicht en met ondersteuning van ervaren instructeurs het geleerde in praktijk te brengen. Deelnemers aan de Thuisstudie monteur koudetechniek krijgen een uitnodiging voor deze trainingsdagen en kunnen zich dan aanmelden voor deelname. De kosten voor een dergelijke training zijn niet in de studiekosten opgenomen.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.