Basistraining (W)OR in 2 dagen

Niveau
Tijdsduur
Locatie
Op locatie
Startdatum en plaats

Basistraining (W)OR in 2 dagen

OR Academy
Logo van OR Academy
Opleiderscore: starstarstarstarstar_half 8,8 OR Academy heeft een gemiddelde beoordeling van 8,8 (uit 340 ervaringen)
Beste opleider van Nederland

Winnaar Beste opleider van Nederland 2020: #3 in HR.

Lees meer over Beste Opleider van Nederland 2020.

Tip: meer info over het programma, prijs, en inschrijven? Download de brochure!

8,9
Gemiddeld cijfer voor Basistraining (W)OR in 2 dagen
Gebaseerd op 31 ervaringen Lees alle ervaringenchevron_right
starstarstarstarstar_half
Rob Uitvlugt
9
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Zeer prettige en leerzame 2-daagse training gehad in Eindhoven.

Vanwege persoonlijke redenen op beide dagen een andere trainer gehad. Beide dagen zeer interessant maar als commissielid communicatie had ik dag 2 zeker niet willen missen.

Waar bij dag 1 de trainer wat gerichter op de stof ging op een gestructureerde wijze, zo was het bij trainer 2 vooral eigen invulling en was er weinig structuur.

De locatie was geweldig. Gemakkelijk bereikbaar met OV maar ook met de auto. Voldoende parkeergelegenheid en de faciliteiten waren uitstekend. Ook de lunch was boven verwachting." - 14-01-2026 12:43

"Zeer prettige en leerzame 2-daagse training gehad in Eindhoven. Vanwege persoonlijke redenen op beide dagen een andere trainer gehad. Be… alles lezen - 14-01-2026 12:43

Startdata en plaatsen
placeUtrecht
24 feb. 2026 tot 3 mrt. 2026
Toon rooster
event 24 februari 2026, Utrecht
event 3 maart 2026, Utrecht
placeEindhoven
5 mrt. 2026 tot 12 mrt. 2026
Toon rooster
event 5 maart 2026, Eindhoven
event 12 maart 2026, Eindhoven
placeAmsterdam
16 mrt. 2026 tot 23 mrt. 2026
Toon rooster
event 16 maart 2026, Amsterdam
event 23 maart 2026, Amsterdam
placeUtrecht
10 apr. 2026 tot 17 apr. 2026
Toon rooster
event 10 april 2026, Utrecht
event 17 april 2026, Utrecht
placeRotterdam
13 apr. 2026 tot 20 apr. 2026
Toon rooster
event 13 april 2026, Rotterdam
event 20 april 2026, Rotterdam
placeZwolle
4 mei. 2026 tot 11 mei. 2026
Toon rooster
event 4 mei 2026, Zwolle
event 11 mei 2026, Zwolle
placeAmersfoort
6 mei. 2026 tot 13 mei. 2026
Toon rooster
event 6 mei 2026, Amersfoort
event 13 mei 2026, Amersfoort
placeEindhoven
22 mei. 2026 tot 29 mei. 2026
Toon rooster
event 22 mei 2026, Eindhoven
event 29 mei 2026, Eindhoven
placeUtrecht
2 jun. 2026 tot 9 jun. 2026
Toon rooster
event 2 juni 2026, Utrecht
event 9 juni 2026, Utrecht
placeAmsterdam
18 jun. 2026 tot 25 jun. 2026
Toon rooster
event 18 juni 2026, Amsterdam
event 25 juni 2026, Amsterdam
placeEindhoven
1 jul. 2026 tot 8 jul. 2026
Toon rooster
event 1 juli 2026, Eindhoven
event 8 juli 2026, Eindhoven
placeUtrecht
3 jul. 2026 tot 10 jul. 2026
Toon rooster
event 3 juli 2026, Utrecht
event 10 juli 2026, Utrecht
place Amsterdam
20 aug. 2026 tot 27 aug. 2026
Toon rooster
event 20 augustus 2026, Amsterdam
event 27 augustus 2026, Amsterdam
place Zwolle
1 sep. 2026 tot 8 sep. 2026
Toon rooster
event 1 september 2026, Zwolle
event 8 september 2026, Zwolle
placeUtrecht
18 sep. 2026 tot 25 sep. 2026
Toon rooster
event 18 september 2026, Utrecht
event 25 september 2026, Utrecht
place Eindhoven
7 okt. 2026 tot 14 okt. 2026
Toon rooster
event 7 oktober 2026, Eindhoven
event 14 oktober 2026, Eindhoven
placeAmersfoort
13 okt. 2026 tot 20 okt. 2026
Toon rooster
event 13 oktober 2026, Amersfoort
event 20 oktober 2026, Amersfoort
placeAmsterdam
2 nov. 2026 tot 9 nov. 2026
Toon rooster
event 2 november 2026, Amsterdam
event 9 november 2026, Amsterdam
placeUtrecht
11 nov. 2026 tot 18 nov. 2026
Toon rooster
event 11 november 2026, Utrecht
event 18 november 2026, Utrecht
place Zwolle
17 nov. 2026 tot 24 nov. 2026
Toon rooster
event 17 november 2026, Zwolle
event 24 november 2026, Zwolle
Beschrijving

Trainingen van OR Academy volgen een uniek concept, zijn zeer praktisch, zijn minimaal elk kwartaal te volgen en worden verzorgd door ervaren, gespecialiseerde trainers. De trainingen hebben een vaste lage prijs en zijn goedkoper dan bij andere aanbieders. Met niet goed, geld terug-garantie!

De bevoegdheden van de ondernemingsraad

Gefeliciteerd! Je bent net gekozen tot lid van de ondernemingsraad. Maar wat nu? Deze basistraining (W)OR is speciaal voor startende OR-leden die in 2 dagen helemaal klaargestoomd willen worden op het OR-werk. In deze WOR-training leer je wat de rol van de OR is in het besluitvormingsproces binnen jouw organisatie. Wat is de werkwijze van de OR en wat zijn precies je taken? Tijdens de Basistraining (W)OR leer je in 2 dagen de beginselen van een resultaatgerichte werkwijze van de OR en de beginselen van een goede communicatie met bestuurder en achterban. Je krijgt inzicht in de belangrijkste wettelijke bevoegdheden voor de OR die staan in de Wet op de …

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Trainingen van OR Academy volgen een uniek concept, zijn zeer praktisch, zijn minimaal elk kwartaal te volgen en worden verzorgd door ervaren, gespecialiseerde trainers. De trainingen hebben een vaste lage prijs en zijn goedkoper dan bij andere aanbieders. Met niet goed, geld terug-garantie!

De bevoegdheden van de ondernemingsraad

Gefeliciteerd! Je bent net gekozen tot lid van de ondernemingsraad. Maar wat nu? Deze basistraining (W)OR is speciaal voor startende OR-leden die in 2 dagen helemaal klaargestoomd willen worden op het OR-werk. In deze WOR-training leer je wat de rol van de OR is in het besluitvormingsproces binnen jouw organisatie. Wat is de werkwijze van de OR en wat zijn precies je taken? Tijdens de Basistraining (W)OR leer je in 2 dagen de beginselen van een resultaatgerichte werkwijze van de OR en de beginselen van een goede communicatie met bestuurder en achterban. Je krijgt inzicht in de belangrijkste wettelijke bevoegdheden voor de OR die staan in de Wet op de ondernemingsraden (WOR): instemmingsrecht, adviesrecht, initiatiefrecht, het artikel 24-overleg en informatierecht. Ook kijken we naar het primaat van de politiek. Wat is dat en wie heeft daar mee te maken? Je leert in deze basis OR-training hoe je deze rechten gebruikt in de praktijk.

Resultaat na deze uitgebreide basistraining WOR voor nieuwe OR-leden:

  • Je weet als nieuw OR-lid wat de rol en positie van de OR is;
  • Je kent de belangrijkste bevoegdheden uit de WOR zoals het instemmingsrecht en het adviesrecht;
  • Je kent instemmings- en adviesprocedure;
  • Je kunt het beleid beïnvloeden;
  • Je weet welke middelen je hebt om met de achterban te communiceren;
  • Je weet hoe je meer uit de overlegvergadering en het artikel 24-overleg kunt halen.

Bij deze tweedaagse basis WOR training over de bevoegdheden van de ondernemingsraad gebruiken we het Basisboek voor OR.

TIP: Ben je op zoek naar een volgende stap in het OR-werk? Bekijk dan eens onze verdiepingstrainingen.

Programma

De Basistraining (W)OR in 2 dagen heeft het volgende programma:

Voor de training

Je ontvangt voor deze OR-training een schriftelijke vragenlijst. De trainer kan hiermee beter inspelen op je situatie en vragen.

Dag 1

9.30 Ontvangst met koffie en thee
Informeel kennismaken in een ongedwongen sfeer, ervaringen uitwisselen.

10.00 De start van de training
In de ochtend gaan we in deze WOR training in op de positie van de ondernemingsraad. Denk hierbij aan de positie van de OR in de organisatie, de rolverdeling binnen de OR, de vergaderingen van de OR en de verdeling van de taken. Verder staan we in kleine werkgroepen stil bij het soort ondernemingsraad waar je deel van uitmaakt. Gaat jouw OR vooral voor de eigen belangen of denkt de OR liever mee met de bestuurder om tot goede besluitvorming te komen?

12.30 Lunchpauze
In het middagprogramma laten we je kennismaken met de belangrijkste bevoegdheden die je als OR-lid hebt. Je krijgt een complete inleiding op de Wet op de ondernemingsraden. We behandelen het overleg-, instemmings- advies-, informatie- en initiatiefrecht. In groepsverband ga je hier verder mee aan de slag.

16.00 Einde dag 1

Dag 2

10.00 Start training
We kijken kort terug op de eerste dag van deze OR-training. Daarna gaan we dieper in op de communicatie met de achterban. Veel OR’en hebben moeite met het contact met de achterban. Wat kun je communiceren en hoe doet je dat? We wisselen ervaringen uit over achterbancommunicatie.

12.30 Lunchpauze

13.00 OR en bestuurder
In de middag besteden we aandacht aan het efficiënt overleggen met de bestuurder. Je hebt de reguliere overlegvergaderingen en twee keer per jaar het artikel 24-overleg. Wat is het verschil?

Het overleg is een belangrijk beïnvloedingsmoment van de OR. We zoomen in op de overlegvergadering met de bestuurder. Hoe bereid je de overleggen voor, hoe komt de agenda tot stand en wie is de voorzitter van de overlegvergadering? We behandelen ook enkele gespreks- en onderhandelingstechnieken. Ook kijken we naar de afspraken die je met de bestuurder kunt maken in een ondernemingsovereenkomst.

We kijken vervolgens even terug op de training en formuleren aandachtspunten om aan de slag te gaan in de ondernemingsraad.

16.00 Einde programma

Boeken

Bij deze training maken we gebruik van het Basisboek OR & PVT

Trainer

Deze cursus wordt gegeven door een ervaren trainer.

Maatwerk

Als je de cursus met jouw eigen ondernemingsraad of personeelsvertegenwoordiging wilt volgen is dat natuurlijk mogelijk. De OR Academy kan deze cursus met dit programma op het moment dat het jou schikt op de door jou gewenste locatie verzorgen. Het is ook mogelijk om het programma helemaal aan te passen op jouw wensen. Neem contact met ons op via onze eigen website en we helpen je graag verder.

8,9
Gemiddeld cijfer voor Basistraining (W)OR in 2 dagen
Gebaseerd op 31 ervaringen
starstarstarstarstar_half
Rob Uitvlugt
9
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Zeer prettige en leerzame 2-daagse training gehad in Eindhoven.

Vanwege persoonlijke redenen op beide dagen een andere trainer gehad. Beide dagen zeer interessant maar als commissielid communicatie had ik dag 2 zeker niet willen missen.

Waar bij dag 1 de trainer wat gerichter op de stof ging op een gestructureerde wijze, zo was het bij trainer 2 vooral eigen invulling en was er weinig structuur.

De locatie was geweldig. Gemakkelijk bereikbaar met OV maar ook met de auto. Voldoende parkeergelegenheid en de faciliteiten waren uitstekend. Ook de lunch was boven verwachting." - 14-01-2026 12:43

"Zeer prettige en leerzame 2-daagse training gehad in Eindhoven. Vanwege persoonlijke redenen op beide dagen een andere trainer gehad. Be… alles lezen - 14-01-2026 12:43

starstarstarstarstar
Tamara Smits
trainer in opleiding
10
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Ontzettend prettige ervaring om de training van Servaas te mogen ervaren en zoveel van hem te leren! Het was geen moment saai en hij gaat op een geweldige manier in op de individuele behoeften van de cursisten terwijl hij ondertussen de overige cursisten niet uit het oog verliest." - 23-12-2025 13:28

"Ontzettend prettige ervaring om de training van Servaas te mogen ervaren en zoveel van hem te leren! Het was geen moment saai en hij gaat op… alles lezen - 23-12-2025 13:28

starstarstarstarstar
Kees van der Plas
10
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Was voor mij als starter verhelderend, boeiend en zeer duidelijk uitgelegd. Zeker verstandig om met deze cursus als basis te starten. De locatie in utrecht aan de daltonlaan is ook aan te raden." - 15-12-2025 15:43

"Was voor mij als starter verhelderend, boeiend en zeer duidelijk uitgelegd. Zeker verstandig om met deze cursus als basis te starten. De loc… alles lezen - 15-12-2025 15:43

starstarstarstarstar_half
Monge
9
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"De training was erg leerzaam om als beginneling bij de OR te volgen. De duidelijk splitsing in de 2 dagen, 1e dag met name de wetten en de 2e dag de structuur van de vergaderingen en de verhouding tussen OR en bestuurder, maakt dat je de tijd hebt om je vragen te stellen en kan focussen op de verschillende aspecten van de OR. BCN Utrecht is makkelijk te bereiken en heeft prima faciliteiten om de training door te komen." - 02-09-2025 09:12

"De training was erg leerzaam om als beginneling bij de OR te volgen. De duidelijk splitsing in de 2 dagen, 1e dag met name de wetten en de 2… alles lezen - 02-09-2025 09:12

starstarstarstarstar_half
Kevin van den Bos
Product Owner
9
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Hele goede training! Heeft al mijn verwachtingen overtroffen en alles valt nu op zijn plaats! Ik raad het mensen zeker aan om deze training te volgen, zeker als beginnend OR-lid." - 16-06-2025 06:22

"Hele goede training! Heeft al mijn verwachtingen overtroffen en alles valt nu op zijn plaats! Ik raad het mensen zeker aan om deze training … alles lezen - 16-06-2025 06:22

starstarstarstarstar_half
Rosanne Van Dijken
Wijkverpleegkundige
9
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Wij zijn als startende OR leden naar deze training geweest en hebben zo ontzettend veel praktische tips gekregen. Het wat natuurlijk veel theorie maar de trainer maakte direct de link naar de praktijk. Echt een aanrader!" - 21-05-2025 14:28

"Wij zijn als startende OR leden naar deze training geweest en hebben zo ontzettend veel praktische tips gekregen. Het wat natuurlijk veel th… alles lezen - 21-05-2025 14:28

starstarstarstarstar
Milanie Doornenbal
Niv 3 vig thuiszorg
10
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"We hebben zo veel geleerd.
Hadden we deze cursus maar eerder gehad dan hadden we als beginnende OR veel meer toe kunnen passen.
Kennis is cruciaal.
Wij zijn zeer lovend over deze cursus.
Theorie gecombineerd met praktijkvoorbeelden.
Ook uit je eigen werkveld.
Kortom, doen!" - 21-05-2025 10:31

"We hebben zo veel geleerd. Hadden we deze cursus maar eerder gehad dan hadden we als beginnende OR veel meer toe kunnen passen. Kennis is … alles lezen - 21-05-2025 10:31

starstarstarstarstar
Adrian Kouwenberg
Concerninkoper Openbare Ruimte
10
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"De cursus geeft een goede inkijk in hoe het werkt als OR-lid. Welke verantwoordelijkheden hebben we, hoe komen we onder de aandacht bij de medewerkers, hoe voer je de gesprekken met de bestuurder. Kortom een complete cursus voor beginnende OR-leden." - 19-05-2025 07:15

"De cursus geeft een goede inkijk in hoe het werkt als OR-lid. Welke verantwoordelijkheden hebben we, hoe komen we onder de aandacht bij de m… alles lezen - 19-05-2025 07:15

starstarstarstarstar
Erik Geerlof
Business Manager ‑ MR Linac
10
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Een hele informatieve cursus voor beginnende OR leden. De cursus wordt op een leuke manier gegeven met afwisselende werkvormen (luisteren en zelf oefenen in groepjes).
De docent beschikt duidelijk over veel ervaring als OR lid." - 11-02-2025 14:39

"Een hele informatieve cursus voor beginnende OR leden. De cursus wordt op een leuke manier gegeven met afwisselende werkvormen (luisteren en… alles lezen - 11-02-2025 14:39

starstarstarstarstar_half
Natasja Polman
Financieel administratief medewerker
9
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Een aanrader voor beginnende OR leden. Goede uitleg (ook met eigen praktijkvoorbeelden) en gecombineerd met het uitvoeren van opdrachten waren het zeer interactieve, zinvolle, leerzame en nuttige cursusdagen.
Heel veel geleerd.
Er was genoeg tijd voor vragen en antwoorden van medecursisten.
Goede basis om verder mee aan de slag te gaan.
Bedankt Angelique." - 04-02-2025 13:13

"Een aanrader voor beginnende OR leden. Goede uitleg (ook met eigen praktijkvoorbeelden) en gecombineerd met het uitvoeren van opdrachten war… alles lezen - 04-02-2025 13:13

starstarstarstarstar_border
Linda Havens
Teamcoördinator
8
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Voor mij als beginnend OR lid een interessante en zeer leerzame training. Goed, begrijpelijk en boeiende uitleg. 2e dag is zeker de moeite waard. Deze dag is meer gericht op communicatie met de bestuurder en de achterban." - 03-02-2025 19:51

"Voor mij als beginnend OR lid een interessante en zeer leerzame training. Goed, begrijpelijk en boeiende uitleg. 2e dag is zeker de moeite w… alles lezen - 03-02-2025 19:51

starstarstarstarstar_border
A Veldhuis
adviseur infectiepreventie
8
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Complete training met basiskennis van WOR en onderlinge verhoudingen. Het tempo lag zo dat het voor iedereen goed te volgen was. Veel tijd was er ook voor de relatie met directie/bestuur.
Locatie vlakbij Sloterdijkstation, prima dus. Catering geweldig." - 25-11-2024 09:20

"Complete training met basiskennis van WOR en onderlinge verhoudingen. Het tempo lag zo dat het voor iedereen goed te volgen was. Veel tijd w… alles lezen - 25-11-2024 09:20

starstarstarstarstar_half
Danny Keijzer
Business Process Analyst
9
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"De training werd prima verzorgd. Er werd inhoudelijk goed ingegaan op de stof. Ook de afwisseling met oefeningen was erg prettig. De trainer was zeer goed op de hoogte van de OR en haar rechten.

Daarnaast dacht de trainer ook goed mee over de verschillende casussen die wij haar voorlegde. Wij hebben veel handvatten van haar gekregen.

Zeer positief over deze training" - 25-11-2024 07:35

"De training werd prima verzorgd. Er werd inhoudelijk goed ingegaan op de stof. Ook de afwisseling met oefeningen was erg prettig. De trainer… alles lezen - 25-11-2024 07:35

starstarstarstarstar
Judith Van Damme
OR-lid
10
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"De trainer had goede kennis van zaken. In dit geval waren we met een kleine club deelnemers, waardoor we ook heel veel vragen konden stellen specifiek voor onze organisatie. Fijne locatie wat betreft bereikbaarheid, scholingsruimte en lunch." - 21-02-2024 11:04

"De trainer had goede kennis van zaken. In dit geval waren we met een kleine club deelnemers, waardoor we ook heel veel vragen konden stellen… alles lezen - 21-02-2024 11:04

starstarstarstarstar_border
Peter Boersma
Functioneel beheerder/Applicatiebeheerder/OR lid
8
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Een aan te raden cursus en onmisbaar voor (nieuwe) OR leden. Ben bleek een kundig trainer met veel ervaring op OR gebied. Duidelijke uitleg met praktijkvoorbeelden. De 2e dag was inhoudelijk meer praktijk gericht met een duidelijk praktijk voorbeelden.
Ook het uitwisselen van ervaringen met andere cursisten/OR leden is een positieve ervaring.

Het niveau voor een beginnend OR lid is goed, de uitleg van de diverse artikelen in de (W)OR werd door Ben begrijpelijk uitgelegd.

Tijdens de cursus is er voldoende tijd voor pauze en goed verzorgde lunch.

De locatie van de cursus (Amersfoort) is een prima locatie met diverse vergader/lesruimten. De locatie is goed bereikbaar en beschikt over ruime eigen parkeergelegenheid en ligt vlak langs de snelweg." - 12-02-2024 14:43

"Een aan te raden cursus en onmisbaar voor (nieuwe) OR leden. Ben bleek een kundig trainer met veel ervaring op OR gebied. Duidelijke uitleg … alles lezen - 12-02-2024 14:43

starstarstarstarstar
Roosmarijn Vermeulen-van Rest
Mbo-docent Nederlands
10
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Ben weet het al, want ik had het evaluatieformulier bijzonder positief ingevuld, en terecht!

Ik heb een fijne combinatie tussen theorie en de praktijkanekdotes ervaren. Het is duidelijk dat Ben veel OR-ervaring heeft. Hij is een hele toegankelijke trainer, die werkt met interactie en open staat voor input vanuit de deelnemers. Hij is flexibel om zijn programma ietsje aan te passen, maar houdt ook het totaalbeeld van de cursus in de gaten, zodat we toch met de complete cursusinhoud naar huis gaan.

Verder een fijne afwisseling tussen inspanning en ontspanning en de horeca was ook een cadeautje.

Fijn dat we de Powerpoints na afloop toegestuurd kregen." - 08-02-2024 08:49

"Ben weet het al, want ik had het evaluatieformulier bijzonder positief ingevuld, en terecht! Ik heb een fijne combinatie tussen theorie e… alles lezen - 08-02-2024 08:49

starstarstarstar_halfstar_border
Veuger
7
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"De eerste dag was erg informatief. Ook leuk om oefeningen te doen, zodat de lesstof beklijft. De groep was gemixt wat het leuk maakte om ervaringen uit te wisselen.

Dag 2 vond ik erg basaal. Les over communicatiekanalen, communicatiestroom (zender-ontvanger verhaal) en hoe je als OR omgaat met achterban en bestuurder. Er zaten in dag 2, waaronder het huiswerk, erg veel vanzelfsprekendheden. Communiceren is belangrijk, er kan ruis optreden, deze kanalen kun je gebruiken, etc. Ik had het idee dat dit vaste lesstof is door OR academy, die de trainer vooral voorlas. Eigen aanvullingen van hem waren goed. Al met al, dag 2 bood niet veel extra.

Het rollenspel op dag 2 was daarentegen leerzaam om te doen. Het komt er dan op aan hoe je gespreksvaardigheden en onderhandeling kan inzetten. Maar dit zou m.i. beter in een aparte cursus communicatietechnieken kunnen." - 21-12-2023 09:35

"De eerste dag was erg informatief. Ook leuk om oefeningen te doen, zodat de lesstof beklijft. De groep was gemixt wat het leuk maakte om erv… alles lezen - 21-12-2023 09:35

starstarstarstarstar_border
Heidi Beens
Coordinator
8
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"Duidelijke uitleg en goede opbouw van de cursus. Genoeg ruimte om te sparren over de eigen ondernemingsraad.
Ook fijn om van andere deelnemers ervaringen vanuit hun ondernemingsraad te horen. De locatie was prima met daarbij een
heerlijke lunch. Verder geen op- of aanmerkingen." - 12-07-2023 06:46

"Duidelijke uitleg en goede opbouw van de cursus. Genoeg ruimte om te sparren over de eigen ondernemingsraad. Ook fijn om van andere deelnem… alles lezen - 12-07-2023 06:46

starstarstarstarstar_border
Krystle van Keulen
Jeugdzorgwerker
8
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"De Basistraining (W)OR in 2 dagen was een goede training! Een enthousiaste trainer die meedacht in de situaties die werden aangedragen. Verder veel praktische tools gekregen om mee te nemen als OR-lid. De training werd in dit geval digitaal gegeven en dat werkte goed. Er werden genoeg pauzes ingelast, zodat de focus bleef." - 26-01-2022 07:55

"De Basistraining (W)OR in 2 dagen was een goede training! Een enthousiaste trainer die meedacht in de situaties die werden aangedragen. Verd… alles lezen - 26-01-2022 07:55

starstarstarstarstar
Niek Bruins
10
Basistraining (W)OR in 2 dagen

"De informatie was zeer behapbaar en met interessante voorbeelden uitgelegd. Ook zelf aangedragen vragen werden uitgebreid behandeld. Al met al waren het twee zeer interessante dagen en het geld meer dan waard!" - 22-03-2021 13:53

"De informatie was zeer behapbaar en met interessante voorbeelden uitgelegd. Ook zelf aangedragen vragen werden uitgebreid behandeld. Al met … alles lezen - 22-03-2021 13:53

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Download gratis en vrijblijvend de informatiebrochure

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
We slaan je gegevens op, en delen ze met OR Academy, om je via e-mail en evt. telefoon verder te helpen. Meer info vind je in ons privacybeleid.