Introductie Energietransitie en Duurzame Energie
computer Online: Apeldoorn 10 sep. 2026 tot 17 dec. 2026Toon rooster event 10 september 2026, 10:30-11:30, Apeldoorn, Kick-off event 17 september 2026, 09:00-15:30, Apeldoorn, Lesdag 1 event 1 oktober 2026, 09:00-15:30, Apeldoorn, Lesdag 2 event 15 oktober 2026, 09:00-15:30, Apeldoorn, Lesdag 3 event 5 november 2026, 09:00-15:30, Apeldoorn, Lesdag 4 event 19 november 2026, 09:00-15:30, Apeldoorn, Lesdag 5 event 3 december 2026, 09:00-15:30, Apeldoorn, Lesdag 6 (Werksessie Casus) event 17 december 2026, 09:00-15:30, Apeldoorn, Lesdag 7 (Presentatie) |
Experts sharing Knowledge. Kennis is van essentieel belang. Niet alleen voor de persoonlijke ontwikkeling van uw medewerkers, maar ook voor de ontwikkeling van uw organisatie. Bij Kiwa Education helpen we u graag een passende opleiding te vinden.
De post-hbo opleiding Introductie Energietransitie en Duurzame Energie is een opleiding over de energietransitie en energiedragers.
De Introductie Energietransitie en Duurzame Energie is een opleiding op hbo-niveau waarin de energietransitie en nieuwe ontwikkelingen in de energiesector worden behandeld.
In de opleiding Introductie Energietransitie en Duurzame Energie bundelt Kiwa al zijn jarenlange expertise en ervaring op het gebied van cursussen en trainingen rondom energiedistributie en energienetwerken.
De Introductie Energietransitie en Duurzame Energie bestaat uit een kickoff en 7 lesdagen en wordt afgesloten met een eindcasus en presentatie. Houd naast de bijeenkomsten (op locatie bi…
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
Experts sharing Knowledge. Kennis is van essentieel belang. Niet alleen voor de persoonlijke ontwikkeling van uw medewerkers, maar ook voor de ontwikkeling van uw organisatie. Bij Kiwa Education helpen we u graag een passende opleiding te vinden.
De post-hbo opleiding Introductie Energietransitie en Duurzame Energie is een opleiding over de energietransitie en energiedragers.
De Introductie Energietransitie en Duurzame Energie is een
opleiding op hbo-niveau waarin de energietransitie en nieuwe
ontwikkelingen in de energiesector worden behandeld.
In de opleiding Introductie Energietransitie en Duurzame Energie
bundelt Kiwa al zijn jarenlange expertise en ervaring op het gebied
van cursussen en trainingen rondom energiedistributie en
energienetwerken.
De Introductie Energietransitie en Duurzame Energie bestaat uit een kickoff en 7 lesdagen en wordt afgesloten met een eindcasus en presentatie. Houd naast de bijeenkomsten (op locatie bij Kiwa in Apeldoorn) ook rekening met zes uur zelfstudie per cursusdag.
Tijdens de opleiding komen onder meer aan bod:
- Energie en transitie;
- Energiedragers en energiebronnen;
- Transport, gebruik en opslag;
- Systeemintegratie;
- Eindcasus
De post-hbo opleiding Introductie Energietransitie en Duurzame Energie is een opleiding over de energietransitie en energiedragers, bedoeld voor technici én beleidsmakers in de energiesector.
De opleiding is een perfecte introductie op de energietransitie voor niet-technische professionals (bijvoorbeeld beleidsmakers bij (lokale) overheden) die zich bezig (gaan) houden met projecten op het gebied van energie en energietransitie.
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

