Cursus Toetsingsvaardigheden ISO 55000
Startdata en plaatsen
Pragma Nederland biedt haar producten standaard aan in de volgende regio's: 's-Hertogenbosch
Beschrijving
Pragma is expert op het gebied van assetmanagement en ISO 55000. Wij hebben ruime ervaring met het geven van cursussen over diverse assetmanagementonderwerpen. Wilt u uw assetmanagementkennis vergroten? Wij helpen u graag!
Wilt u zelf ontdekken in welke mate uw organisatie voldoet aan assetmanagement volgens de norm ISO 55000? Wilt u zelf de eisen van ISO 55000 kunnen interpreteren en deze vertalen naar instrumenten voor uw eigen organisatie? In deze cursus maakt u grondig kennis met de eisen van ISO 55000 en met de mogelijkheden om zelf te onderzoeken hoever uw organisatie hiermee is. Tijdens de cursus wordt u uitgedaagd om kritisch te kijken naar uw eigen assets (bedrijfsmiddelen), asset management en assetmanagementsysteem. Na de cursus bent u in staat om binnen uw organisatie de situatie rondom assetmanagement in kaart te brengen. U volgt eerst de eendaagse cursus 'Inzicht in ISO 55000'. De tweede cursusda…
Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
Pragma is expert op het gebied van assetmanagement en ISO 55000. Wij hebben ruime ervaring met het geven van cursussen over diverse assetmanagementonderwerpen. Wilt u uw assetmanagementkennis vergroten? Wij helpen u graag!
Wilt u zelf ontdekken in welke mate uw organisatie voldoet aan assetmanagement volgens de norm ISO 55000? Wilt u zelf de eisen van ISO 55000 kunnen interpreteren en deze vertalen naar instrumenten voor uw eigen organisatie? In deze cursus maakt u grondig kennis met de eisen van ISO 55000 en met de mogelijkheden om zelf te onderzoeken hoever uw organisatie hiermee is. Tijdens de cursus wordt u uitgedaagd om kritisch te kijken naar uw eigen assets (bedrijfsmiddelen), asset management en assetmanagementsysteem. Na de cursus bent u in staat om binnen uw organisatie de situatie rondom assetmanagement in kaart te brengen. U volgt eerst de eendaagse cursus 'Inzicht in ISO 55000'. De tweede cursusdag zal in het teken staan van de toetsingsvaardigheden.
Waarom toetsen?
Veel bedrijven en organisaties
realiseren hun primaire bedrijfsdoelstellingen met assets, zoals
proces- en productie-installaties, wegen, vaarwegen, leidingen en
energiecentrales. Met assetmanagement kunt u de waarde van deze
assets optimaliseren, binnen acceptabele risico’s en tegen
aanvaardbare kosten, gemeten over de gehele levensduur van die
assets. Door zelf te onderzoeken hoever de organisatie met
assetmanagement is, kunt u gericht instrumenten inzetten om asset
management in de organisatie verder in te voeren.
Inhoud cursus
In de cursus gaan we grondig
in op de eisen van ISO 55000. U leert de eisen te interpreteren en
te vertalen naar instrumenten voor uw organisatie. U leert hoe u de
situatie rondom assetmanagement in uw organisatie kunt onderzoeken,
onder andere door gericht collega’s te interviewen.
Dag 1: eisen ISO 55000. Wat gaan we beoordelen? Wie zou iets moeten afweten van welk onderwerp? Hoe diep moeten we gaan? Niet alle eisen komen aan bod, maar u leert wel hoe u ze zelf kunt uitwerken.
Dag 2: praktijk, interviews ter toetsing. U krijgt tips voor een goede voorbereiding en er wordt geoefend met interviewen. Welke vragen stel je en hoe haal je daaruit of iets is geborgd? Wanneer moet je doorvragen en wanneer niet? U krijgt feedback over het nut en het effect van (zelf geformuleerde) vragen. Ook leert u hoe u de antwoorden op uniforme wijze kunt scoren en wat de score betekent. Kortom u heeft de theorie aangevuld met oefeningen en kunt aan de slag.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.