Process mining in de praktijk
Startdata en plaatsen
placeOnline 11 okt. 2022Toon rooster event 11 oktober 2022, 09:00-11:45, Online, Dag 1 |
placeOnline 21 dec. 2022Toon rooster event 21 december 2022, 09:00-11:45, Online, Dag 1 |
Beschrijving
Van data-analyse naar process mining; processen in kaart brengen. Waar liggen mogelijkheden voor verbetering, hoe sterk is de interne beheersing en krijg je juist op afstand zicht op de werkelijke processen in je organisatie? Een webinar waarin we zowel de rol van de auditor als controller belichten. Zo biedt process mining voor de (controlerend) accountant mogelijkheden om audit werkzaamheden wellicht efficiënter, maar vooral effectiever en met meerwaarde voor de organisatie in te zetten. Want hoe sterk is de AO en IB? Waar liggen risico's en dus waar kan je processtappen versterken? Maar ook voor de controller biedt process mining kansen. Door als spin in het web (financiële) informatiestr…Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
Van data-analyse naar process mining; processen in kaart brengen. Waar liggen mogelijkheden voor verbetering, hoe sterk is de interne beheersing en krijg je juist op afstand zicht op de werkelijke processen in je organisatie?
Een webinar waarin we zowel de rol van de auditor als controller belichten. Zo biedt process mining voor de (controlerend) accountant mogelijkheden om audit werkzaamheden wellicht efficiënter, maar vooral effectiever en met meerwaarde voor de organisatie in te zetten. Want hoe sterk is de AO en IB? Waar liggen risico's en dus waar kan je processtappen versterken?
Maar ook voor de controller biedt process mining kansen. Door als spin in het web (financiële) informatiestromen in kaart te brengen wordt duidelijk waar efficiency en effectiviteitsverbeteringen mogelijk zijn. Zo kan je blijven inspelen op nieuwe trends, kansen en uitdagingen.
Doelstelling
Tijdens deze cursus leer je praktische technieken en vergroot je jouw vaardigheden door te oefenen met process mining.
Inhoud
Tijdens het webinar ga je hands-on aan de slag. Je pakt, met behulp van een software tool (Minit) een concreet inkoopproces op. Een cases die zowel herkenbaar is voor auditors, accountants als controllers.
- Introductie process mining
- Projectaanpak
- Introductie Minit
- Casus inkoopproces: hands-on opdrachten
Aan de hand van de case leer je concreet de skills om process mining toe te passen. Je krijgt daartoe de beschikking over een process mining tool die je voor beperkte tijd kunt gebruiken en waarmee je kunt oefenen.
Bijzonderheden
Om gebruik te maken van de online trainingslicentie van Minit
software heb je een laptop nodig met toegang tot internet. Je
ontvangt daartoe tijdens de training nadere instructies.
Aansluitend kun je de volgende webinars volgen;
- Data-analyse in de praktijk
- Visual analytics in de praktijk
Bestemd voor
Controllers, accountants en andere financieel professionals werkzaam binnen het (bredere) assurance en interne controle domein. Je bent op zoek naar een concrete en praktische cursus om daadwerkelijk process mining toe te passen.
Interactief hands-on webinarMet het volgen van dit programma adresseer je een mogelijk thema binnen het verplicht onderwerp 2021 Continuïteit. Tenzij je controlerend accountant ben kun je aan dit onderwerp in brede zin invulling geven. Van belang is dat je goed beoordeelt hoe het thema van je keuze past binnen je eigen ontwikkeling en wat daarmee bereikt moet worden. Bekijk hier meer informatie over het verplicht onderwerp.
RC's genieten van het gereduceerde tarief voor leden.
De vermelde prijs is voor leden van Koninklijk NBA. Voor niet-leden is de prijs 285,- ex BTWAccountancyAdvancedAuditorsIntern accountantsIT & DataMKB-accountantsOnline learningOpenbaar accountantsOverheidsaccountantsOverige financieel professionalsSpringest publicatieBlijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.