Inzicht in Anderen

Tijdsduur
Locatie
Op locatie
Startdatum en plaats

Inzicht in Anderen

Kenneth Smit
Logo van Kenneth Smit
Opleiderscore: starstarstarstarstar_half 9,2 Kenneth Smit heeft een gemiddelde beoordeling van 9,2 (uit 48 ervaringen)

Tip: meer info over het programma, prijs, en inschrijven? Download de brochure!

Startdata en plaatsen
placeApeldoorn
10 nov. 2026
Toon rooster
event 10 november 2026, 09:00-17:30, Apeldoorn
Beschrijving

Op een professionele manier omgaan met verschillende gedragingen van verschillende mensen in jouw (werk) omgeving en bevorderen van de samenwerking van jouw team met behulp van jouw vaardigheden.

Mensen kunnen in een identieke situatie, op grond van hun gedragsvoorkeuren, op verschillende manieren reageren. Naast persoonlijkheid kan iemands achtergrond ook een rol spelen. Een interessante combinatie van karakters op de werkvloer kan een goede uitwerking hebben op de productiviteit, maar soms ook juist een averechts effect. Hoe je daarmee om kunt gaan leer je in deze samenwerktraining Inzicht in Anderen van Kenneth Smit.Als je goed om kunt gaan met diversiteit wil dat zeggen dat je om kunt ga…

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Nog niet gevonden wat je zocht? Bekijk deze onderwerpen: Storytelling, Concepting, Verhalen schrijven, Conceptontwikkeling en Visueel communiceren.

Op een professionele manier omgaan met verschillende gedragingen van verschillende mensen in jouw (werk) omgeving en bevorderen van de samenwerking van jouw team met behulp van jouw vaardigheden.

Mensen kunnen in een identieke situatie, op grond van hun gedragsvoorkeuren, op verschillende manieren reageren. Naast persoonlijkheid kan iemands achtergrond ook een rol spelen. Een interessante combinatie van karakters op de werkvloer kan een goede uitwerking hebben op de productiviteit, maar soms ook juist een averechts effect. Hoe je daarmee om kunt gaan leer je in deze samenwerktraining Inzicht in Anderen van Kenneth Smit.Als je goed om kunt gaan met diversiteit wil dat zeggen dat je om kunt gaan met heel verschillende mensen. Dit is niet zomaar een extraatje dat je inbrengt op je werk. Open staan en kunnen omgaan met verschillen hoort bij professioneel gedrag en verantwoordelijkheid nemen in je werk.Hoe kan jouw inzicht in je werknemers je helpen om conflicten te voorkomen of op te lossen en hoe goed ken jij je collega’s?De volgende onderwerpen worden behandeld in de training:Inzicht in het gedrag van jezelf én anderenMenstypologieën volgens Jung4 tactieken om beter aan te sluiten bij het gedrag van de anderOmgaan met lastig of moeilijk gedragWat levert deze training opNa het volgen van deze training weet jij op een professionele manier om te gaan met verschillende gedraginge

Kenneth Smit is hét directe kanaal voor persoonlijke ontwikkeling. Kenneth Smit maakt groei en resultaat beschikbaar voor iedereen die zelf centraal en aan het roer wil staan van zijn carrièrepad, maar vooral voor de professional die ook zelf aan de knoppen dúrft te draaien.

Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Er zijn nog geen ervaringen.
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Download gratis en vrijblijvend de informatiebrochure

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Heb je nog vragen?

(optioneel)
We slaan je gegevens op om je via e-mail en evt. telefoon verder te helpen.
Meer info vind je in ons privacybeleid.