Leidinggeven aan Verandering - Virtual Classroom
Startdata en plaatsen
Beschrijving
De training is ontwikkeld voor (lijn)managers of staffunctionarissen die verantwoordelijk zijn voor veranderingsprocessen binnen de organisatie, businessunit of afdeling.
In de Virtual Classroom wordt de klasruimte digitaal nagebootst en volg je live les via de computer. De lessen zijn klassikaal en interactief, waardoor de les niet heel anders is dan normaal. Je kunt tijdens de les direct vragen stellen aan de docent, werken aan opdrachten en discussiëren met medestudenten. Op deze manier kun je veilig vanuit huis studeren. Het enige dat je nodig hebt is een werkende internetverbinding. Je ontvangt duidelijke instructies over het inloggen en het gebruik en er is technische ondersteuning moc…Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
De training is ontwikkeld voor (lijn)managers of staffunctionarissen die verantwoordelijk zijn voor veranderingsprocessen binnen de organisatie, businessunit of afdeling.
In de Virtual Classroom wordt de klasruimte digitaal nagebootst en volg je live les via de computer. De lessen zijn klassikaal en interactief, waardoor de les niet heel anders is dan normaal. Je kunt tijdens de les direct vragen stellen aan de docent, werken aan opdrachten en discussiëren met medestudenten. Op deze manier kun je veilig vanuit huis studeren. Het enige dat je nodig hebt is een werkende internetverbinding. Je ontvangt duidelijke instructies over het inloggen en het gebruik en er is technische ondersteuning mochten er problemen zijn.Als er veranderingen plaatsvinden in je organisatie, heb jij als leidinggevende de belangrijke taak om die veranderingen op effectieve en professionele wijze te managen. Voor een succesvolle implementatie van veranderingen is draagvlak nodig. Hoe gaan je medewerkers om met de verandering? En welke invloed heeft de verandering op jou? In deze unieke training leer je veranderingsprocessen vorm te geven en te begeleiden, zodat je ze succesvol invoert. Door te werken met een trainingsacteur ontwikkel je je vaardigheden op een heel praktische manier.
De training is gericht op jou persoonlijk. Een groot deel van de training is gebaseerd op je persoonlijke intake. Je gaat aan de slag met theorie rondom veranderen, maar de nadruk ligt op oefenen. Je oefent met het leidinggeven aan veranderingen in jouw organisatie, bijvoorbeeld helder communiceren over veranderingen en het omgaan met weerstand. Zo pas je je nieuwe inzichten en vaardigheden direct toe.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Persoonlijke intake- Vastleggen leerdoelen
- Jouw ontwikkelvraag
- Doelstellingen van de veranderingen
- Wie zijn er betrokken bij de veranderingen en in welke rol?
- Het proces van verandering faseren, plannen en beheersen
- Communiceren van de veranderingen
- Draagvlak voor verandering creëren
- Jouw rol als leidinggevende bij veranderingen
- Leidinggeven aan het veranderingstraject
- Medewerkers motiveren en enthousiasmeren
- Omgaan met weerstand en op knelpunten anticiperen
- Veranderingen binnen je organisatie starten
- Het veranderingsplan
- Vastleggen ontwikkelstappen
- Persoonlijk actieplan
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.