Betere M&A Deals
Startdata en plaatsen
placeAmsterdam 10 nov. 2022 |
Beschrijving
Alex van Groningen BV is dé partner voor ambitieuze financials en managers.
Met ruim 50 toonaangevende financiële cursussen, management trainingen en opleidingen helpen we je verder in kennis, netwerk & carrière
Voorkom dat u om verkeerde redenen een overname doet, met ingrijpende consequenties als gevolg. M&A-expert Robert Boersma belicht de beweegredenen voor een acquisitie. U ontvangt praktische tips en concrete voorbeelden die u helpen de juiste beslissing te maken en betere deals te maken.
Boersma geeft tevens zijn visie op de turbulente M&A-markt en kansen en bedreigingen die hieruit voortkomen. Komt er een overnamegolf en wat kunnen we nog meer verwachten?
Gastbijdrage van Bastiaan Peer | Associate Director bij 3i
Met een huidige portfolio waarde van meer dan 8,5 miljard euro is 3i niet weg te denken van de (internationale) overnamemarkt. De CFO behoort tot hun belangrijkste gesprekspartners…
Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
Alex van Groningen BV is dé partner voor ambitieuze financials en managers.
Met ruim 50 toonaangevende financiële cursussen, management trainingen en opleidingen helpen we je verder in kennis, netwerk & carrière
Voorkom dat u om verkeerde redenen een overname doet, met
ingrijpende consequenties als gevolg. M&A-expert Robert Boersma
belicht de beweegredenen voor een acquisitie. U ontvangt praktische
tips en concrete voorbeelden die u helpen de juiste beslissing te
maken en betere deals te maken.
Boersma geeft tevens zijn visie op de turbulente M&A-markt en
kansen en bedreigingen die hieruit voortkomen. Komt er een
overnamegolf en wat kunnen we nog meer verwachten?
Gastbijdrage van Bastiaan Peer | Associate Director bij 3i
Met een huidige portfolio waarde van meer dan 8,5 miljard euro is 3i niet weg te denken van de (internationale) overnamemarkt. De CFO behoort tot hun belangrijkste gesprekspartners. Hoe kijkt 3i als PE partij tegen overnames aan? Welke strategische afwegingen wegen voor hun het zwaarst en wanneer wordt de rode vlag gehesen?
In vijf dagen CFO ready
Deze masterclass maakt deel uit van de vijfdaagse reeks De Nieuwe CFO; Strategisch Financieel Management. Bekijk hier het volledige vijfdaagse programma.
Uw voordelen
- Doe betere overnames door uw kennis van de M&A-markt
- Adviseer als businesspartner bij strategische besluiten in M&A
- Scan overnamekandidaten sneller op synergie en creëer miljoenen meerwaarde
- Ontvang tientallen praktische M&A-tips die u direct toe kunt passen
Onderwerpen
- De juiste beweegredenen voor een acquisitie
- De laatste ontwikkelingen op M&A-gebied
- Komt er een overnamegolf?
- M&A als Strategie
- Lessen uit de praktijk
- Analyse van een zeer succesvolle en dramatische overname (Engelstalig)
Boeken en materialen
Alle deelnemers ontvangen een map met alle presentaties die
uitstekend als naslagwerk kan worden gebruikt. Deelnemers aan deze
masterclass ontvangen tevens als ondersteunende
literatuur "Build, Borrow, or Buy" (Engels) van Laurence
Capron.
Voor wie?
Bent u ook een financieel manager aan wie steeds hogere eisen worden gesteld? Wordt van u verwacht dat u meedenkt over over strategie en uitvoering? Wordt u ook geconfronteerd met nieuwe regels en een grotere aansprakelijkheid? Dan is deze opleiding voor u onmisbaar. Na het volgen van deze opleiding bent u op de hoogte van relevante trends en ontwikkelingen op het financiële vakgebied. Daarnaast heeft u ruimschoots de gelegenheid om ervaringen uit te wisselen met vakgenoten.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.